MARŞANDİZ BESTELERİNİZİ DİJİTAL PLATFORMA TAŞIYOR…

Yenilenen müzik teknolojileri ve bize sağladığı imkânları kullanmak adına Stüdyo Marşandiz olarak başlattığımız sistem ile birlikte yeni nesil müzisyenlerden, profesyonel müzisyenlere kadar, birçok kişiye dijital ortama geçme, sayısız dinleyiciye ulaşma ve bu sayede sizlere maddi gelir sağlama imkânı sunuyoruz.


Ayrıca Apple firmasından almış olduğumuz MFIT (Mastered for Itunes) lisansımızda bulunmaktadır. Böylece özel olarak master edilmiş (MFIT) parçalarınız Itunes’da öncelikli olarak yer alacaktır.


Eserlerinizin kayıtları bizim tarafımızdan Marşandiz Stüdyolarında toplu kayıt, mix, mastering ve görüntü olarak dört aşamalı gerçekleşecektir. Bu işlemlerden eser sahibi ya da eser sahibi grup üyelerinden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Karşılıklı görüşmeler neticesinde, yayınlanması için anlaşılan eserlerin kayıt ve diğer işlemleri tamamlandıktan sonra ITunes, Youtube Music, Google Music, eMusic, SendMe Mobile, Amazon Digital Services, Spotify, rDio, KKBox,TurkcellMüzik gibi perakende firmalar üzerinden dinleyicilere ulaşacaktır. Ve tüm haklarınız anlaşmalı olduğumuz dünyanın 1 numaralı dijital müzik distribütörü ‘The Orchard’ (www.theorchard.com) tarafından korunacak ve dağıtılacaktır.


Sizle aramızda gerçekleşecek süreç ise şöyle;


Öncelikle sizlerden aşağıdaki bilgi formunu eksiksiz doldurmanızı ve demolarınızla birlikte, e-mail yada posta yollarından birini tercih ederek bize göndermenizi rica ediyoruz. Ayrıca bizim için önemli olan bazı kriterlerden de bahsetmekte fayda var. Parçalarınızın sözü ve bestesi size ya da grup üyelerinden bir kişiye ait olması gerekmektedir. Başkasına ait söz ve müzik içeren parçalar, ya da sözü ve müziği başkasına ait bir parçayı seslendiren solist ya da gruplar kabul EDİLMEYECEKTİR.


Sözleşme şartlarıyla ilgili bilgi almak ve soru sormak isterseniz marsandiz@marsandiz.com ya da mugearikan@marsandiz.com adresine e-mail atabilirsiniz.Başvuru Formu - EXCEL - İndirmek İçin Tıklayınız !
Başvuru Formu - PDF - İndirmek İçin Tıklayınız !